Akka Alinda

Akka Alinda, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, Kiris, 18.2.2018, All inclusive
Akka Alinda
LM
Termín:
18.2.2018 – 25.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58079639
od 355 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Akka Alinda Hotel inklusive Privattransfer
Hotel
Hotel Akka Alinda Hotel inklusive Privattransfer
Prehľad
Poloha:

Nachádza sa na rozľahlej, širokej piesočnato-kamienkovej pláži Kiris. Kemer s jeho početnými nákupnými a zábavnými podnikmi  je asi 7 km vzdialené. Letisko Antalya je vzdialené 65 km.Popis:

Moderný hotelový komplex s celkom 410 izieb rozložených na 5-podlaží hlavnej budovy a niekoľkých 2 až 4 podlažných prístavieb. Medzi zariadenia patria lobby s recepciou, výťahy, internetový kútik (za príplatok), WiFi (zdarma), TV miestnosť, lobby, hlavná reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie (za poplatok,rezervácia nutná), kúpeľné centrum a kaderník. V rozľahlom vonkajšom areáli je slnečná terasa, snack bar pri bazéne a 3 sladkovodné bazény, jeden s 2 šmykľavkami. Slnečníky, ležadlá a vankúše pri bazéne a na pláži (s plážovým barom) sú zadarmo, plážové osušky sú na kauciu.Ubytovanie:

Vkusne zariadené jedno a dvojlôžkové izby v hlavnej budove sú veľké 22 m² a majú vaňu / sprchový kút, WC, sušič vlasov, trezor, telefón, Sat.TV, WiFi pripojenie, minibar, klimatizáciu (sezónne, centrálne riadené) a balkón, k dispozícii aj s výhľadom na more. Promo izby sú tiež umiestnené vo vedľajšej budove. Zrekonštruované rodinné izby v hlavnej budove sú veľké asi 34 m² a skladajú sa z 2 spální so spojovacími dverami. Šport:

2 tenisové kurty, stolný tenis, šípky, bocce, volejbal, gymnastika, fitnes centrum, sauna a hammam; Denná zábava, večerný zábavný program so show a živou hudbou.  Za poplatok: rôzne procedúry v kúpeľoch, bazén a zariadenia pre vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži.Deti:

Detské ihrisko a mini klub 4-7 rokov (ráno a popoludní).Stravovanie:

Ultra all-inclusive: raňajky s neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva / čaj, pečivo a polnočné polievka / desiaty. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hodín v diskotéke až do 2 hodín ráno, (čerstvo vylisované džúsy, kávu, importované nápoje a nápoje vo fľašiach za poplatok). Minibar na izbe je zásobený denne s vodou, nealkoholické nápoje a pivo.

Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK