ATAHOTEL TANKA VILLAGE ****

ATAHOTEL TANKA VILLAGE ****
Hotelový komplex sa nachádza na juhovýchodnom pobreží Sardínie priamo pri nádhernej 1 km dlhej pláži Simius s jemným bielym pieskom, 1 km od mestečka Villasimius a 50 km od medzinárodného letiska v Cagliari. Z hotela do centra premáva autobus.
Popis hotela

V rozsiahlom plážovom rezorte obklopenom nádhernou subtropickou záhradou s rozlohou 43 ha je k dispozícii recepcia, 5 reštaurácií, z toho jedna vyhradená pre deti, pizzeria, hlavný bar, disko bar, bio bar, plavecký bazén, detský bazén, miniklub a Junior klub, SPA centrum s rozlohou 1500 m2, Wi-Fi vo vyhradených spoločných priestoroch, kaderníctvo a obchodík. Na športové vyžitie slúži 6 tenisových kurtov, 2 basketbalové ihriská, 2 volejbalové ihriská, 18-jamkové golfové ihrisko, stolný tenis, fitnescentrum. Na pláži sa nachádza dobre vybavené stredisko vodných športov (kanoe, windsurfing, katamarán, centrum potápania a požičovňa lodiek a nafukovacích člnov). K dispozícii je možnosť zapožičania horských bicyklov a jazdy na koni. Plážový servis - slnečníky a ležadlá pri bazéne sú poskytované bezplatne, na pláži za poplatok.

Ubytovanie

V klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC, telefónom, chladničkou, SAT TV, trezorom, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie možnosť ubytovania v izbách typu Casbah, Dimora a Domus.

Stravovanie

Polpenzia - kvalitné raňajky a večere podávané formou bufetu. Možnosť doobjednania plnej penzie.