Pullman Timi Ama Sardegna *****

Luxusný hotelový komplex sa nachádza na juhovýchodnom pobreží Sardínie priamo pri krásnej pláži s jemným bielym pieskom, 2 km od mestečka Villasimius a 55 km od medzinárodného letiska v Cagliari.

Popis hotela

Moderný hotelový komplex je postavený v subtropickej záhrade plnej nádhernej zelene. Hostia majú k dispozícii recepciu, reštauráciu „Veranda“, v ktorej sa podávajú raňajky a večere, reštauráciu „Ginepri“ na pláži, reštauráciu „Mediterraneo“ vyhradenú na obedy, bar pri bazéne vrátane steak housu, bar na pláži, lobby bar s vinárňou, bazén s rozlohou 800 m2, SPA centrum s krytým bazénom, saunou, masážami, thalasoterapiou, fitnescentrom. K dispozícii je Wi-Fi pripojenie vo vyhradených spoločných priestoroch, butik, kaderníctvo, obchodík a miniklub pre deti vo veku 4 - 12 rokov. Na športové vyžitie slúžia 4 tenisové kurty, multifunkčné ihrisko na futbal, volejbal a hádzanú, stolný tenis, boccia, šípky, 18-jamkové golfové ihrisko (800 m od hotela) a stredisko vodných športov na pláži (kanoe, windsurfing, katamarán, centrum potápania). Plážový servis - slnečníky, ležadlá a plážové uteráky pri bazéne a na pláži sú poskytované bez poplatku. Za poplatok sú v mesiaci júl a august k dispozícii slnečníky a ležadlá na pláži v prvom a druhom rade. Na pláž je možné použiť vláčik.

Ubytovanie

V klimatizovaných 2-lôžkových izbách s výhľadom do záhrady alebo na záliv a more s možnosťou prístelky. Súčasťou vybavenia je kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy, telefón, LCD SAT TV, Wi-Fi, minibar, trezor (za poplatok). K dispozícii sú na vyžiadanie izby typu Superior a Suity.

Stravovanie

Polpenzia - kvalitné a bohaté raňajky a večere podávané formou bufetu.