BAIA DI NORA

Nádherný hotelový komplex sa nachádza na južnom pobreží Sardínie v blízkosti archeologického náleziska starorímskeho a fenického mesta Nora, 2 km od mestečka Pula a 35 km od medzinárodného letiska v Cagliari. Z hotela do centra premáva autobus.

Popis hotela

Luxusný hotel s príjemnou pokojnou atmosférou postavený uprostred nádherných subtropických záhrad priamo pri pláži s jemným bielym pieskom poskytuje ubytovanie v dvojposchodových vilkách. Hostia majú k dispozícii recepciu, reštauráciu, pianobar, American bar, veľký sladkovodný bazén s barom, Wi-Fi miestnosť, TV miestnosť, stolný tenis, šípky, tenisové kurty a požičovňu horských bicyklov. Na pláži sa nachádza dobre vybavené stredisko vodných športov (kanoe, windsurfing, vodné bicykle). Plážový servis - slnečníky, ležadlá a uteráky pri bazéne a na pláži sú poskytované bez poplatku. 6 km od hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko.

Ubytovanie

V klimatizovaných 2-lôžkových izbách s balkónom alebo terasou s možnosťou prístelky. Súčasťou vybavenia je kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy, telefón, TV, minibar, trezor (za poplatok). K dispozícii sú izby typu Superior a rodinné izby (max. počet 4 osoby).

Stravovanie

Polpenzia - raňajky formou bohatých bufetových stolov, servírovaná večera. Možnosť doobjednania obedov formou bohatých bufetových stolov.