Amilia Mare *****

Exkluzívny hotelový rezort, ktorý je súčasťou hotelovej siete Aldemar, predtým známy ako Paradise Mare, je postavený v oblasti Reni Koskinou, leží na východnom pobreží ostrova cca 20 km od medzinárodného letiska a 6 km od hlavného mesta Rodos. Do letnej sezóny 2015 hotel vstúpi po komplexnej renovácii.

Popis hotela

Obľúbený hotelový komplex postavený priamo pri pieskovo-kamienkovej pláži pozostáva z hlavnej budovy a 4 priľahlých budov. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, a la carte reštauráciu Dionyssos, denný a nočný bar, snack bar pri pláži a bazéne, piano bar, diskotéku, požičovňu áut, minimarket, amfiteáter a TV miestnosť. Na športové vyžitie slúži 9 bazénov s morskou alebo sladkou vodou (ležadlá a slnečníky sú pri bazénoch k dispozícii bezplatne), vodná šmýkačka (70 m), areál pre deti so samostatným bazénom, tenisové kurty, minigolf a stolný tenis, na pláži sa nachádza centrum vodných športov (za poplatok). Hostia majú možnosť využiť služby kaderníckeho a kozmetického salóna, fitnescentrum, kvalitne vybavené wellness centrum. Internetový kútik a Wi-Fi pripojenie sú k dispozícii za poplatok. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky na spoločnej pláži s hotelom Paradise Village sú poskytované bezplatne. Počas celého dňa sa o zábavu detí aj dospelých stará Klub Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

V priestranných, komfortne zariadených klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky v hlavnej budove a 2 prísteliek v priľahlých budovách, vybavených telefónom, SAT TV, chladničkou, kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, balkónom resp. terasou.

Stravovanie

All inclusive extra - raňajky, obed, ľahké občerstvenie, snacky, večera formou bohatých švédskych stolov, zmrzlina, káva, čaj, koktejly, nealkoholické aj alkoholické nápoje počas celého dňa.

 

Naša fotogaléria z hotela:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1049969121699694.1073741853.119047608125188&type=3