Paradise Village *****

Luxusný hotelový areál sa nachádza v centre letoviska Reni Koskinou, ktoré leží na východnom pobreží ostrova, asi 20 km od medzinárodného letiska a 6 km od hlavného mesta Rodos.

Popis hotela

Hotelový komplex tvoria plne klimatizované 1-2 poschodové bungalovy obklopené nádhernými záhradami. V rámci ponuky all inclusive môžu hostia využívať hlavnú reštauráciu, ktorej súčasťou je vyhradená časť pre deti so špeciálnym detským menu, 2 bary a grécku reštauráciu s ponukou kulinárskych špecialít. Hosťom je k dispozícii 5 plaveckých bazénov a detský bazén so 70 m šmýkačkou, detské ihrisko, internetový kútik a Wi-Fi (za poplatok), tenisové kurty, minigolf, ihrisko na plážový volejbal a futbal, fitnescentrum a stredisko vodných športov na pláži (za poplatok). Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky sú pri bazénoch aj na pláži poskytované zdarma. O zábavu detí a dospelých sa po celý deň starajú animátori Klubu Markíza. Animácie Klubu Markíza sa konajú v susednom hoteli Amilia Mare.

Ubytovanie

V priestranných 2-lôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek s klimatizáciou, chladničkou, kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, balkónom, resp. terasou. Na vyžiadanie sú k dispozícii izby so zdieľaným bazénom a rodinné izby (1 resp. 2-izbové).

Stravovanie

All inclusive extra - raňajky, obed, teplé a studené občerstvenie, snacky, večera formou bohatých švédskych stolov, zmrzlina, káva, čaj, koktejly, nealkoholické a alkoholické nápoje počas celého dňa.