Romanza Mare

Romanza Mare I. ***+
Stredisko

Obľúbený rodinný hotel sa nachádza v tichom prostredí, v centre Reni Koskinou, cca 150 m od pieskovo-kamienkovej pláže a približne 6 km od mesta Rodos. Hotel tvorí súčasť komplexu s hotelom Romanza Mare II. a je postavený v susedstve hotela Amilia Mare.

Popis hotela

Hotel s príjemnou rodinnou atmosférou má k dispozícii vlastnú reštauráciu, bar, internetový kútik (za poplatok), plavecký a detský bazén s ležadlami a slnečníkmi, bar pri bazéne, malé detské ihrisko. Na pláži sa nachádza centrum vodných športov - vodné lyže, jazda na banáne, ringá; slnečníky a ležadlá (za poplatok). V susedstve hotela možno navštíviť obchodíky so suvenírmi, grécke taverny, bary a reštaurácie. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne poskytované zadarmo. O zábavu pre deti aj dospelých sa počas dňa starajú slovenskí animátori Klubu Markíza.

Ubytovanie

V dvojlôžkových zrekonštruovaných izbách s možnosťou 2 prísteliek s individuálne ovládateľnou klimatizáciou a chladničkou, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV.

Stravovanie

All inclusive family - raňajky, obed, večera formou bufetových stolov, káva, čaj, nealkoholické nápoje; víno a pivo sú podávané počas obeda a večere, počas večere sú podávané aj miestne alkoholické nápoje.

 

Naša fotogaléria:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1049958755034064.1073741852.119047608125188&type=3