Štúdia Stavros Melathon

ŠTÚDIÁ STAVROS MELATHRON ****

Komplex štúdií sa nachádza v susedstve hotela Romanza Mare a je vzdialený 6 km od mesta Rodos. Spred hotela premáva autobus do hlavného mesta.

Popis hotela

Obľúbený komplex 20-tich komfortne zariadených štúdií postavených v krásnej subtropickej záhrade ponúka príjemnú rodinnú atmosféru. Komplex má vlastný bazén so slnečníkmi a ležadlami (používanie zdarma), detský bazén, detské ihrisko. Pieskovo-kamienková pláž je vzdialená cca 200 m. Na pláži sú k dispozícii ležadlá a slnečníky (za poplatok) a centrum vodných športov - vodné lyže, ringá, jazda na banáne. V blízkosti komplexu sa nachádzajú obchody, reštaurácie, taverny, bary a požičovňa automobilov a motoriek.

Ubytovanie

V priestranných 2 - 4 lôžkových štúdiách s individuálne ovládateľnou klimatizáciou, s komfortne zariadeným interiérom, kuchynským kútikom (elektrická dvojplatnička, digestor, chladnička, rýchlovarná kanvica, kompletne vybavená kuchynská linka s riadom pre 4 osoby), televízorom, Wi-Fi pripojením za poplatok, kúpeľňou s WC, sprchou a sušičom na vlasy, balkónom resp. terasou. Všetky štúdiá sú s výhľadom na bazén a subtropickú záhradu.

Stravovanie

Bez stravy (možnosť objednať stravu - all inclusive family v susednom hoteli Romanza Mare).