Eden Roc

Eden Roc ****

Moderne zrenovovaný hotel postavený v nádhernej subtropickej záhrade sa nachádza v susedstve hotela Amilia Mare v stredisku Reni Koskinou priamo pri pieskovo-kamienkovej pláži, 6 km od mesta Rodos.

Popis hotela

Hotel pozostáva z hlavnej budovy a priľahlých bungalovov situovaných v subtropickej záhrade. Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, taverna, minimarket, hlavný bar, bar pri bazéne, internetový kútik, bazén so slanou vodou (olympijská dĺžka 50 m), Wi-Fi na terase, pri bazéne a v lobby (za poplatok). Deti môžu v hoteli využívať miniklub, detské ihrisko a detský bazén. Na športové vyžitie slúžia tenisové kurty, basketbalové a futbalové ihrisko, plážový volejbal, minigolf, stolný tenis, fitnescentrum, masáže. Na pláži je k dispozícii široký výber vodných športov, slnečníky a ležadlá sú poskytované za poplatok. O zábavu detí a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V moderne zrekonštruovaných 2-lôžkových izbách väčšinou s výhľadom na more s možnosťou prístelky, klimatizáciou, telefónom, SAT TV, chladničkou, kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy a balkónom. Na vyžiadanie sú k dispozícii priestranné suity a bungalovy (2 pevné lôžka a 2 prístelky).

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obed, večera formou kvalitných bufetových stolov, káva, čaj, koláče, snacky, zmrzlina, nealkoholické a alkoholické nápoje, kokteily.

 

Naša foogaléria:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1049868925043047.1073741850.119047608125188&type=3