Rodos Palladium

Rodos Palladium *****

Luxusný hotelový komplex vzdialený od letiska cca 15 km sa nachádza v tichej časti obľúbeného letoviska Faliraki v blízkosti aquaparku.

Popis hotela

Nádherný hotelový areál s rozlohou 30 000 m2 je postavený priamo pri širokej kamienkovej pláži ocenenej modrou vlajkou EÚ. V hoteli sa nachádza reštaurácia s terasou, reštaurácia a bar pri bazéne, bar na pláži so širokou ponukou nápojov a ľahkých jedál. K dispozícii je rozľahlý bazén, krytý bazén s vírivkou, detský bazén, fitnescentrum so saunou, parný kúpeľ, masáže, dva tenisové kurty s umelým trávnatým povrchom, basketbalové a volejbalové ihrisko, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, boccia, šípky, športové animácie pre dospelých aj deti. Ležadlá a slnečníky sú poskytované zadarmo pri bazénoch i na pláži.

Ubytovanie

V priestranných luxusne zariadených 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky, klimatizáciou, TV SAT, CD/DVD prehrávačom, telefónom, rádiom, chladničkou, kúpeľňou s WC, vaňou, bidetom a sušičom na vlasy, trezorom a balkónom. Na vyžiadanie sú k dispozícii rodinné izby a suity.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky a večere formou kvalitných švédskych stolov.