ROYAL PARK

ROYAL PARK ****+
Hotel prestížnej hotelovej siete Grecotel sa nachádza v oblasti Marmari, ktorá je známa nádhernou dlhou plážou s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do krištáľovo čistého mora. Hotel sa nachádza 15 km od letiska a 17 km od hlavného mesta Kos.
Popis hotela

Obľúbený rodinný hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy s bezbariérovým prístupom a jednoposchodových bungalovov postavených v subtropickej záhrade pri krásnej pieskovej pláži. Hostia majú k dispozícii lobby s Wi-Fi pripojením zdarma, internetový kútik, minimarket, hlavnú reštauráciu s gréckymi a medzinárodnými špecialitami, 2 bary pri bazéne a plážový bar, plážovú tavernu. V areáli hotela sa nachádzajú 2 bazény, bazén so šmýkačkami, detský bazén, detské ihrisko a miniklub. Na športové vyžitie slúži tenis, basketbal, boccia, plážový volejbal, šípky, stolný tenis, posilňovňa a za poplatok billiard, masáže, jazda na koňoch a vodné športy na pláži. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne a na pláži poskytované bezplatne, plážové uteráky za depozit. O zábavu detí a dospelých sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky a v rodinných izbách s 2 prístelkami, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, rádiom, telefónom, chladničkou, trezorom, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie sú k dispozícii bungalovy.

Stravovanie

All inclusive extra - raňajky, neskoré raňajky, obed, večera formou kvalitných bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje, kokteily, káva, čaj, zmrzlina. Hotel poskytuje aj špeciálne detské menu.