BLUE DOMES EXCLUSIVE RESORT & SPA

BLUE DOMES EXCLUSIVE RESORT & SPA *****

Exkluzívny štýlový hotel s unikátnou architektúrou a kvalitnými službami je postavený v oblasti Kardamena, priamo pri pieskovej pláži. Medzinárodné letisko sa nachádza 10 km od hotela.

Popis hotela

Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, 10 tematických reštaurácií (3 grécke, taliansku, ázijskú, mexickú, sushi reštauráciu, burger reštauráciu, piváreň a palacinkáreň), hlavný bar, plážový bar, 2 bary pri bazéne, nočný bar a theater bar. V areáli sa nachádza 8 veľkých bazénov, 6 zdieľaných bazénov a vnútorný bazén, detský svet, amfiteáter, recepcia, obchod so suvenírmi, zlatníctvo, minimarket, kaderníctvo. Na športové vyžitie slúži tenisový kurt, ihrisko na minifutbal, plážový volejbal, vodné pólo, šípky, stolný tenis, fitnescentrum. Za poplatok majú hostia možnosť využiť biliard, vodné športy na pláži, jazdu na koni a motokáry. Na oddych a relaxáciu hosťom slúži SPA centrum s bohatou ponukou služieb (za poplatok). Wi-Fi pripojenie je v areáli hotela k dispozícii zdarma. Slnečníky a ležadlá sú na pláži a pri bazéne poskytované bezplatne a plážové uteráky za depozit. O zábavu detí a dospelých sa po celý deň stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V luxusných klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, denne dopĺňaným minibarom, telefónom, trezorom a balkónom alebo terasou.

Stravovanie

All inlcusive extra - raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatých kvalitných bufetových stolov, počas dňa snacky, palacinky, alkoholické a nealkoholické nápoje. Pre deti je k dispozícii detský bufet. Hostia môžu na obedy a večere využiť tematické reštaurácie.

 

Fotogaléria:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1049776915052248.1073741846.119047608125188&type=3