Sovereign Beach

Sovereign Beach ****+

Obľúbený hotel je postavený v tichej lokalite priamo pri krásnej pieskovej pláži, iba 2 km od centra mestečka Kardamena a 15 km od medzinárodného letiska.

Popis hotela

Hotel s priateľskou atmosférou a krásnou subtropickou záhradou poskytuje širokú paletu služieb. K dispozícii je recepcia, minimarket, hlavná hotelová reštaurácia so širokou ponukou gréckych, talianskych a medzinárodných špecialít, 3 bary (hlavný bar pri recepcii, snack bar a bar na pláži). V areáli hotela sa nachádza priestranný vonkajší bazén, vírivka, detský bazén, ihrisko, amfiteáter a miniklub. Na športové vyžitie a relax hotel ponúka 2 tenisové kurty, stolný tenis, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, šípky, posilňovňu, herňu a za poplatok billiard, vodné športy na pláži, saunu, masáže a salón krásy. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne poskytované bezplatne, plážové uteráky za depozit. O zábavu a športové aktivity pre deti a dospelých sa počas celého dňa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky, s klimatizáciou, kúpeľňou s WC, SAT TV, chladničkou, trezorom, telefónom a balkónom. Na vyžiadanie sú k dispozícii rodinné apartmány za príplatok.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obed a večera formou bufetových stolov, počas dňa snacky, sendviče, koláčiky, nápoje, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje.