Kos Imperial Thalasso *****

Kos Imperial Thalasso *****

Exkluzívny hotel prestížnej hotelovej siete Grecotel sa nachádza priamo pri kamienkovej pláži v stredisku Psalidi. Od hlavného mesta Kos je hotel vzdialený 4 km, zastávka autobusu sa nachádza pred hotelom.

Popis hotela

Luxusný hotelový komplex tvorí hlavná budova a bungalovy postavené v nádhernej subtropickej záhrade. Hostia majú k dispozícii recepciu s lobby barom, hlavnú reštauráciu, a la carte reštauráciu a reštauráciu Pirates of Aegean s rybími špecialitami, bary pri bazéne a na pláži, obchod so suvenírmi, bankomat. V unikátnom areáli hotela sa nachádza bazén s vírivkou, bazén s vodnými atrakciami (lazy river, vodopád, malý ostrov), bazénpre deti, záhradný bazén a vnútorný bazén so slanou vodou, ihrisko, miniklub. Wi-Fi pripojenie je v priestoroch lobby a pri bazéne poskytované zdarma. Na športové vyžitie a relax hotel ponúka stolný tenis, plážový volejbal, petang, billiard, herňu a za poplatok tenisové kurty, požičovňu bicyklov, vodné športy na pláži, salón krásy a procedúry v SPA centre Thalasso. Ležadlá so slnečníkmi sú pri bazéne a na pláži poskytované zadarmo. Počas celého dňa sa o zábavu detí a dospelých stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky v hlavnej budove alebo bungalovoch s výhľadom do záhrady, resp. na more, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie sú k dispozícii rôzne typy izieb.

Stravovanie

Polpenzia - bohaté kvalitné švédske stoly s gréckymi a medzinárodnými špecialitami, možnosť príplatku za All inclusive premium. K dispozícii je špeciálna strava pre deti.