Marbella Playa ****

Marbella Playa ****

Rodinný hotel postavený v andalúzskom štýle sa nachádza priamo pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Hotel je známy výbornou kuchyňou miestnych a medzinárodných špecialít. Luxusné stredisko Marbella je vzdialené 9 km (zastávka autobusu pri hoteli) a medzinárodné letisko v Malage 44 km.

Popis hotela

V modernom hotelovom komplexe je hosťom k dispozícii lobby s Wi-Fi pripojením zdarma (30 min.), hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, Beach Club počas hlavnej sezóny, 2 bary, obchod so suvenírmi. V areáli hotela s krásnou subtropickou záhradou sa nachádza vonkajší bazén so šmýkačkou a vírivkou, detský bazén a detské ihrisko. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne poskytované zdarma a na pláži za poplatok, plážové uteráky za depozit. Na športové vyžitie hotel ponúka tenisové ihrisko, posilňovňu, minigolf, stolný tenis, šípky, petang a plážový volejbal. O zábavu a voľnočasové aktivity počas dňa sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

Hotel poskytuje 2 typy izieb, priestranné izby pre 2 - 4 osoby v bungalovoch s andalúzskou architektúrou alebo 2-lôžkové izby s výhľadom na more v hlavnej budove. Všetky izby majú kúpeľňu s WC a sušičom na vlasy, klimatizáciu a stropný ventilátor, SAT TV, telefón, minibar a trezor (za poplatok).

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou kvalitných a bohatých bufetových stolov. Výber nealkoholických a alkoholických nápojov a občerstvenie počas celého dňa.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120115551351717.1073741969.119047608125188&type=3