Playa Bella ****

Playa Bella ****

Hotelový rezort s vynikajúcimi službami sa nachádza priamo pri nádhernej širokej kamienkovo-pieskovej pláži Golden Mile s pozvoľným vstupom do mora. Hotel je postavený medzi luxusnými strediskami Marbella a Estepona, len 10 km od vyhľadávaného mestečka Puerto Banús. Medzinárodné letisko v Malage je vzdialené 67 km.

Popis hotela

Hosťom je k dispozícii lobby s Wi-Fi pripojením zdarma (30 min.), hlavná reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie (počas hlavnej sezóny), pub, bar a za poplatok požičovňa áut a bicyklov, služby lekára a Premium Wi-Fi pripojenie. V areáli hotela sa nachádza priestranný bazén so šmýkačkou a vírivkou a detské ihrisko. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne poskytované zdarma a na pláži za poplatok, plážové uteráky za depozit. Na športové aktivity slúži fitnescentrum, minigolf, šípky a stolný tenis. Hotel poskytuje za poplatok služby kvalitného SPA centra. O celodenný program pre deti a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V štýlovo zariadených 2-lôžkových klimatizovaných izbách pre 2 - 4 osoby, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, stropným ventilátorom, SAT TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj. Počas dňa občerstvenie vo forme snackov a tapas.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120117301351542.1073741970.119047608125188&type=3