Playa Bonita

Playa Bonita ****

Hotel s panoramatickým výhľadom na Stredozemné more je postavený pri lagúne s krásnou pieskovou plážou. Hotel sa nachádza 5 km od turisticky vyhľadávaných stredísk Torremolinos a Benalmadena (autobusová zastávka pri hoteli). medzinárodné letisko v Malage je vzdialené 20 km.

Popis hotela

Hosťom je k dispozícii lobby s Wi-Fi pripojením zdarma (30 min.), hlavná reštaurácia, 3 bary, Beach Club (počas hlavnej sezóny), požičovňa áut a bicyklov. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén so šmýkačkou a vírivkou, samostatný detský bazén, detské ihrisko a detský klub Delfi. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne poskytované zdarma a na pláži za poplatok, plážové uteráky za depozit. Na športové vyžitie slúži petang, šípky, stolný tenis, biliard a minigolf. Za poplatok hotel poskytuje Premium Wi-Fi pripojenie, počítačovú miestnosť s internetom a služby lekára. O celodenný program pre deti a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V klimatizovaných 2-lôžkových izbách pre 2 - 4 osoby, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, stropným ventilátorom, SAT TV, telefónom, minibarom a trezorom (za poplatok), balkónom alebo terasou.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, tapas, snacky, káva, čaj.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120118901351382.1073741971.119047608125188&type=3