Villa Padierna Grand Luxe Marbella

Villa Padierna Grand Luxe Marbella *****

Exkluzívny hotel postavený v štýle toskánskeho paláca sa nachádza priamo pri 3 profesionálnych golfových ihriskách, medzi letoviskami Marbella a Estepona. Súčasťou hotela sú luxusné kúpele a exkluzívny súkromný Beach Club na pláži vzdialenej 5 km (hotelový autobus). Medzinárodné letisko v Malage je vzdialené 55 km.

Popis hotela

V nádhernom hotelovom komplexe pre najnáročnejších klientov majú hostia k dispozícii 4 reštaurácie, a la carte reštauráciu ocenenú 3 Michelinskými hviezdami, kaviareň, bar, anglický bar s krbom, snack bar, Wi-Fi pripojenie za poplatok a nákupnú pasáž. V záhrade sa nachádza vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi, solárium a terasa. Na športové vyžitie sú k dispozícii 3 golfové ihriská (18-jamkové), tenisová akadémia, fitnescentrum. Na relax je možné využiť termálne SPA centrum (2 sauny, 3 parné / turecké kúpele, vnútorný bazén). Liečebné a skrášľovacie procedúry sú poskytované vo wellness centre. Na pláž premáva zdarma hotelový autobus, na pláži je k dispozícii súkromný Beach Club, ležadlá a slnečníky zdarma.

Ubytovanie

V luxusne zariadených klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, CD a DVD prehrávačom, telefónom, minibarom, trezorom, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť ubytovanie v izbách typu junior suite a v suitách Villa Padierna so súkromnou terasou alebo bazénom. Izby majú výhľad na golfové ihrisko, bazény, záhrady alebo na more.

Stravovanie

Raňajky - bohaté bufetové stoly. Možnosť doplatiť si obedy a večere.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120127008017238.1073741975.119047608125188&type=3