Protur Roquetas Hotel & SPA

Protur Roquetas Hotel & SPA *****

Luxusný a štýlový hotelový komplex sa nachádza priamo pri širokej pieskovo-kamienkovej pláži v obľúbenom letovisku Roquetas de Mar s množstvom obchodíkov, barov a reštaurácií. Súčasťou hotela je výborne vybavené SPA centrum. Hotel sa nachádza 45 km od medzinárodného letiska v Almeríi a približne 6 km od centra Roquetas de Mar.

Popis hotela

Hostia majú k dispozícii hlavnú hotelovú reštauráciu s ukážkami prípravy jedál, 2 a la carte reštaurácie - La Brasserie špecializovanú na grilovanie a La Sal s ponukou tapas a rybacích špecialít, lounge bar, bar pri bazéne. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi, vírivka, lenivá rieka, samostatný detský bazén, šmýkačky, detský vodný svet, ihrisko a miniklub. V hoteli je k dispozícii Wi-Fi pripojenie vo verejných priestoroch zdarma, detská herňa, požičovňa áut, kongresové priestory. Na športové aktivity slúži paddle kurt, fitnescentrum, golfové ihrisko 3 km od hotela. V rámci oddychu môžu hostia využiť kúpeľné a relaxačné centrum Biomare (sauna, relaxačné sprchy, vnútorný vyhrievaný bazén, masáže a rôzne relaxačné a skrášľovacie procedúry). O celodennú zábavu sa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V moderných klimatizovaných 2-lôžkových izbách vhodných pre 2 - 4 osoby, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, súpravou na prípravu čaju a kávy, minibarom, trezorom a balkónom.

Stravovanie

All inclusive extra - raňajky, obedy a večere formou kvalitných a bohatých bufetových stolov. Široký výber nealkoholických a alkoholických nápojov a občerstvenie počas celého dňa do 24:00 hod.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120123344684271.1073741974.119047608125188&type=3