Playa Luna

Playa Luna ****

Hotelový komplex s kvalitnými službami sa nachádza priamo pri krásnej pieskovo-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora, je vzdialený len 7 km od centra turistického strediska Roquetas de Mar s množstvom obchodíkov a reštaurácií. Medzinárodné letisko v Almeríi je vzdialené 28 km.

Popis hotela

Hosťom je k dispozícii lobby s Wi-Fi pripojením zdarma (30 min.), hlavná reštaurácia a bar. V areáli hotela sa nachádza bazén so šmýkačkou a vírivkou a detské ihrisko. Ležadlá a slnečníky sú poskytované pri bazéne zdarma a na pláži za poplatok, plážové uteráky za depozit. Na športové vyžitie je k dispozícii minigolf, petang, stolný tenis, lukostreľba a vnútorný bazén. Za poplatok hotel poskytuje Premium Wi-Fi pripojenie, lekárske služby, počítačovú miestnosť s internetom. Celodenný program pre deti a dospelých zabezpečuje hotelový animačný tím.

Ubytovanie

V komfortne zariadených 2-lôžkových izbách, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, individuálne ovládateľnou klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom. K dispozícii sú 2-izbové apartmány pre maximálny počet 5 osôb.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, občerstvenie počas dňa vo forme snackov a tapas, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120122341351038.1073741973.119047608125188&type=3