PLAYA CAPRICHO ****

PLAYA CAPRICHO ****

Rodinný hotelový komplex sa nachádza priamo pri krásnej pieskovo-kamienkovej pláži, v oblasti Playa Serena, vzdialený len 4 km od centra strediska Roquetas de Mar s množstvom obchodíkov a reštaurácií. Medzinárodné letisko v Almeríi je vzdialené 41 km.

Popis hotela

Hosťom je k dispozícii lobby s Wi-Fi pripojením zdarma (30 min.), hlavná reštaurácia, bar, plážový bar. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén so šmýkačkou a vírivkou, solárium a detské ihrisko. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zdarma a na pláži za poplatok, plážové uteráky sa poskytujú za depozit. Na športové vyžitie slúži minigolf, petang, stolný tenis, vodné športy. Za poplatok hotel ponúka Premium Wi-Fi pripojenie, požičovňu áut a bicyklov, lekárske služby, počítačovú miestnosť s internetom. O celodenný program pre deti a dospelých sa stará hotelový medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V komfortne zariadených 2-lôžkových izbách pre 2 - 4 osoby, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, klimatizáciou a stropným ventilátorom, SAT TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa vo forme snackov a tapas, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj.