Vrissiana Beach Hotel

Vrissiana Beach Hotel ****

Hotel s príjemnou atmosférou a kvalitnými službami sa nachádza v centre vyhľadávaného turistického mestečka Protaras. Je postavený pri unikátnej pieskovej pláži Fig Tree Beach s pozvoľným vstupom do mora a nádherným výhľadom na záliv Fig Tree Bay. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené približne 45 km.

Popis hotela

Moderný hotel s vynikajúcou polohou je zaradený do prestížnej cyperskej hotelovej siete Tsokkos. Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, 5 barov, požičovňa áut, Wi-Fi pripojenie za poplatok. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, tenisový kurt, stolný tenis a fitnescentrum. K dispozícii je za poplatok wellness centrum (masáže, sauna, parný kúpeľ). Na pláži sa nachádza centrum vodných športov, ležadlá a slnečníky sú k dispozícii za poplatok. Celodenné aktivity a večernú zábavu zabezpečuje hotelový animačný tím.

Ubytovanie

V moderných 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, LCD SAT TV, rádiom, telefónom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, trezorom (za poplatok) a balkónom.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obed a večera formou bohatých bufetových stolov, počas dňa občerstvenie vo forme snackov, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj.