Iliada Beach Hotel

Iliada Beach Hotel ****

Hotel sa nachádza v centre turistického mestečka Protaras s množstvom obchodíkov, reštaurácií a barov, pri nádhernej pláži Fig Tree Beach s pozvoľným vstupom do mora a krištáľovo priezračnou vodou. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené asi 45 km.

Popis hotela

Hotel je zaradený do prestížnej cyperskej hotelovej siete Tsokkos. Hostia majú k dispozícii 2 reštaurácie, bar na pláži, koktail bar, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi pripojenie za poplatok, vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, solárium, samostatný detský bazén, detskú herňu, tenisový kurt, stolný tenis. Hostia môžu za poplatok využívať wellness centrum (masáže, sauna, parný kúpeľ, fitnescentrum). Na pláži sa nachádza centrum vodných športov, ležadlá a slnečníky sú poskytované za poplatok. Hotelový animačný tím sa stará o celodennú zábavu pre deti a dospelých.

Ubytovanie

V komfortných 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, telefónom, rádiom, SAT TV, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, trezorom za poplatok a balkónom. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť ubytovanie v priestranných rodinných izbách vhodných pre 5 osôb, k dispozícii sú 2 typy rodinných izieb, 1 veľká miestnosť alebo 1 miestnosť opticky predelená drevenou zástenou.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obed a večera formou kvalitných bufetových stolov. Počas dňa občerstvenie vo forme ľahkých snackov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj.