Silver Sands Beach Hotel

Silver Sands Beach Hotel ***+

Hotel je postavený v centre vyhľadávaného turistického mestečka Protaras. Nachádza sa priamo pri unikátnej pieskovej pláži Fig Tree Beach s pozvoľným vstupom do mora, krištáľovo čistou vodou a nádherným výhľadom na záliv Fig Tree Bay. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené približne 45 km.

Popis hotela

Hostia majú k dispozícii vstupnú halu s recepciou, reštauráciu, kaviareň, lobby, Wi-Fi (za poplatok), vonkajší bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, plážové uteráky za depozit, detskú herňu. Na športové vyžitie sú k dispozícii tenisové kurty a stolný tenis. Hostia môžu za poplatok využívať služby wellness centra (masáže, vírivka, sauna, fitnescentrum). Na pláži sa nachádza centrum vodných športov, ležadlá a slnečníky sú poskytované za poplatok. Medzinárodný animačný tím zabezpečuje zábavu a celodenné aktivity pre deti i dospelých.

Ubytovanie

V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, telefónom, rádiom, SAT TV, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, trezorom (za poplatok) a balkónom s bočným výhľadom na more.

Stravovanie

All inclusive raňajky, obed a večera formou bufetových stolov, snacky, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva a čaj.