Odessa Beach Hotel

Odessa Beach Hotel ****

Hotel sa nachádza v centre obľúbeného mestečka Protaras. Je postavený v blízkosti jednej z najkrajších pláží Fig Tree Beach s krištáľovo priezračnou vodou a pozvoľným vstupom do mora. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené 53 km.

Popis hotela

Hotel s vynikajúcou polohou je zaradený do prestížnej cyperskej hotelovej siete Tsokkos. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, a la carte reštauráciu počas obedov, kaviareň, 3 bary, obchod so suvenírmi a Wi-Fi pripojenie v priestoroch lobby za poplatok. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén, samostatný detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, tenisový kurt, stolný tenis. K dispozícii sú za poplatok služby wellness centra (masáže, sauna, parný kúpeľ, vírivka a fitnescentrum). Na pláži sa nachádza centrum vodných športov, ležadlá a slnečníky sú poskytované za poplatok. Celodenné aktivity a večernú zábavu zabezpečuje hotelový animačný tím.

Ubytovanie

V moderných 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky, vybavených kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, rádiom, telefónom, rýchlovarnou kanvicou, minibarom, trezorom (za poplatok) a balkónom.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obed a večera formou bohatých bufetových stolov, počas dňa občerstvenie vo forme snackov, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj.