Anastasia Beach Hotel ****

Anastasia Beach Hotel ****

Obľúbený hotel sa nachádza v tichej časti vyhľadávaného strediska Protaras. Súčasťou hotela je aquapark Aquamania. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené približne 54 km.

Popis hotela

Hotel s kvalitnými službami je zaradený do prestížnej cyperskej hotelovej siete Tsokkos. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, a la carte reštauráciu Artemis počas obedov, kaviareň, bary a kadernícky salón. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén, samostatný detský bazén, detské ihrisko, tenisový kurt a stolný tenis. K dispozícii sú za poplatok služby wellness centra (masáže, sauna, parný kúpeľ, vírivka a fitnescentrum). V hoteli sa nachádza vodný park Aquamania s 3 bazénmi, 5 toboganmi a detským tematickým bazénom (za poplatok). Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne poskytované zdarma a na pláži za poplatok. Hotelový animačný tím zabezpečuje celodenné aktivity a večernú zábavu.

Ubytovanie

V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, rádiom, telefónom, rýchlovarnou kanvicou,minibarom a trezorom (za poplatok), balkónom.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obed a večera formou bohatých bufetových stolov, počas dňa občerstvenie vo forme snackov, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120161458013793.1073741979.119047608125188&type=3