Constantinos The Great Beach Hotel

Constantinos The Great Beach Hotel *****

Hotel s vynikajúcimi službami sa nachádza v centre obľúbeného turistického mestečka Protaras. Je postavený pri nádhernej pláži Fig Tree Beach s pozvoľným vstupom do mora, krištáľovo priezračnou vodou a nádherným výhľadom na záliv. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené 46 km.

Popis hotela

V luxusnom hoteli postavenom v antickom štýle sú k dispozícii hlavná reštaurácia, kaviareň, kokteilový bar, bar na pláži a pri bazéne, obchod so suvenírmi, kozmetický salón, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie za poplatok. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén (ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma), bazén pre deti, solárium, plážové uteráky za depozit, tenisový kurt, fitnescentrum, stolný tenis. Hostia môžu za poplatok využívať wellness centrum (masáže, sauna, parný kúpeľ). Na pláži sa nachádza centrum vodných športov, ležadlá a slnečníky sú poskytované za poplatok. O zábavu pre deti a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V komfortných 2-lôžkových klimatizovaných izbách s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, chladničkou, SAT TV, telefónom, trezorom (za poplatok) a balkónom. Ubytovanie je možné zabezpečiť aj v bezbariérových izbách.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov. Možnosť doobjednania all inclusive.