The Dome Beach Hotel

The Dome Beach Hotel ****

Luxusný hotel prestížnej cyperskej hotelovej siete Tsokkos sa nachádza v pokojnom prostredí, na okraji vyhľadávaného letoviska Ayia Napa, v oblasti Makronissos, priamo pri unikátnej pláži s krištáľovo čistou vodou, zlatistým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Vzdialenosť od medzinárodného letiska v Larnake je 43 km.

Popis hotela

Hotelový komplex tvorí hlavná budova a priľahlé bungalovy, ktoré obklopuje nádherná exotická záhrada s celkovou plochou 40 000 m2. Hotel sa nachádza medzi dvoma zátokami s dlhými a rozľahlými plážami s jemným zlatistým pieskom (ocenenie Modrej vlajky). Hostia majú k dispozícii reštauráciu s terasou, reštauráciu vyhradenú na raňajky a na servírovanie skoršej večere pre deti, reštauráciu pri bazéne, Lounge bar, bar na pláži, 2 bazény a detský bazén s výhľadom na záliv, detské ihrisko, kozmetický salón a saunu. Zo širokého výberu športového vyžitia je k dispozícii 5 tenisových kurtov, fitnescentrum, minifutbal, stolný tenis, ihrisko na plážový volejbal, squashový kurt, biliard, lukostreľba, šípky, shuffleboard, boccia a na pláži stredisko vodných športov a centrum potápania. Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú poskytované zdarma, na pláži za poplatok. Denné a večerné programy zabezpečuje medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, minibarom a trezorom (za poplatok). Možnosť ubytovania v rodinných izbách a bungalovoch.

Stravovanie

All inclusive premium - kvalitné bufetové stoly, neskoré raňajky, obed, večera, neskorá večera, zmrzlina, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.