Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky - jedno z najmodernejších stredísk Bulharska . Zlaté Piesky su vzdialené približne 20 km severne od letiska vo Varne, hlavného mesta Bulharska na pobreží Čierneho mora. Unikátne rekreačné stredisko, kde sa harmonicky spája sviežosť lesa s jemným zlatožltým pieskom, podľa ktorého dostalo toto stredisko svoj názov.

Zlaté piesky v Bulharsku sa rozprestierajú na úpätí hôr a zalesnených vrcholov, plných bukových a dubových stromov, strmšie sa zvažujúcich k nádhernej 6 km dlhej piesočnatej pláži.

V centre letoviska sa nachádza komplex verejne prístupných bazénov s množstvom rozmanitých atrakcií, ktoré sú lákadlom pre turistov z celého sveta. Nájdete tu všetko, čo k modernému letovisku patrí: moderné športoviská (tenisové kurty, trasy pre jazdecký šport, cyklistické trasy, šípky, lukostreľba, bowling, volejbalové, basketbalové ihriská atď.), štýlové reštaurácie s domácou i medzinárodnou kuchyňou, kaviarničky, nočné bary, megadiskotéky a množstvo obchodíkov. Bohatá ponuka športových, kultúrnych a spoločenských aktivít a kvalitné služby sú porovnateľné s najvyhľadávanejšími turistickými strediskami Stredomoria.

Približne 30 km od strediska sa nachádza nový golfový areál v Bulharsku Black Sea Rama, ktorý klienti môžu si objednať a využiť jeho služby. Na Zlatých pieskoch sú hotely s kvalitnými SPA & Wellness centrami, ktoré môžu klienti užívať za doplatok. Zlaté piesky sú držiteľom ocenenia Modrá vlajka za čistotu prírodného prostredia.

Transfer z letiska vo Varne trvá asi 20 min. Zlaté piesky sú navštevované zákazníkmi krajín EÚ, ktorí vyhľadávajú bohatý nočný život v Bulharsku s pestrým a rozmanitým výberom možností spoločenskej zábavy a športových aktivít.. Letoviská Zlaté piesky sú známe aj svojimi rozľahlými „detskými rajmi“, kde si prídu na svoje aj deti.