Profil CK

Profil CK
 
Vážení a milí klienti,
 
 
Cestovná kancelária VEVA TRAVEL s.r.o. je partnerom pre Vašu dovolenku, pohodu, oddych a relax od roku 2007. Počas pôsobnosti na slovenskom trhu si cestovná kancelária svojimi poznatkami, informáciami a službami získala nie len kllientelu, ale zároveň dobré meno a mnoho ocenení.
 
CK VEVA je špecialistom na južnú oblasť bulharského pobrežia Čierneho mora, hlavne strediská Sozopol, Primorsko a Slnečné pobrežie. Keďže toto prostredie dokonale poznáme sme pripravení Vám ponúknuť kvalitné služby. 
 
Produkty sú šité na mieru tak službami a cenami, aby vyhovovali širokej škále a požiadavkám zákazníkov. 
 
Výhodou je spolupráca so všetkými tuzemskými cestovnými kanceláriami, ktorých produkty u nás nájdete za rovnaké ceny pod jednou strechou, ale taktiež sme zástupcom českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií.
 
Ak si chcete svoju dovolenku vybrať z pohodlia domova - môžete využiť náš prehľadný vyhľadávač zájazdov a dovoleniek, ktorý Vám ponúkne výber presne podľa Vami zadaných kritérií. Ušetríte tak čas strávený návštevou viacerých cestovných agentúr, alebo cestovných kancelárií a celú ponuku si môžete zobraziť priamo vo Vašom počítači. 
 
 
Naša cestovná kancelária dbá o svojich klientov, aby im bol poskytnutý komfort po akom túžia a zároveň sa naplnili všetky požiadavky a očakávania pre ich spokojnosť.
 
 
 
 
Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa opäť na stretnutie s Vami.
 
Kolektív CK VEVA TRAVEL